Počet položek: 0 0 Kč

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

kliknutím zvětšíte
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - hlavní pohled
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - hlavní pohled Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - odnímatelná vnitřní nádoba Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - etiketa Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - barevné varianty Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - srovnání velikosti 1 Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, strawberry sorbet - srovnání velikosti 2
Dostupnost:Prodej ukončen
Skladem:0 ks
Cena: 549 Kč
DPH:21 %
 
Kód:TO-81-2968
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Záruční doba: 24 měsíců
Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

Kouzlo domácí zmrzliny spočívá především v její chuti, kterou si můžete vyladit přesně podle svých požadavků. Největším problémem je však skladování v mrazničce. Misky překryté fólií či různé dózy na potraviny jsou ale pro zmrzlinu nevhodné. Je třeba zajistit, aby nedocházelo k jejímu promrzání.

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP je pro skladování zmrzliny přímo předurčena. Dvoustěnné provedení vaničky zabrání promrzání a tvorbě ledových krystalků ve zmrzlině a uchová její konzistenci i během delšího skladování v mrazničce. Dno je opatřeno silikonovým protiskluzovým lemem, aby během porcování nedocházelo k nežádoucímu pohybu po pracovní desce.

Tvar je navržen do podoby podlouhlé vaničky, aby bylo možno zmrzlinu nabírat porcovači ZEROLL rolováním do kuliček. Malá výška vaniček umožní jejich stohování na sebe. Objem je dostačující pro skladování celé připravené dávky z domácího výrobníku zmrzliny. K dispozici jsou barevné varianty pro rychlejší orientaci při výběru v mrazničce. Vanička je určena nejen na zmrzlinu, ale i na gelato, šerbety, sorbety a mražené jogurty. Samozřejmě v ní můžete skladovat i nejrůznější druhy potravin v chladničce, kde oceníte její šířku s možností umístění do dveří. Vnitřní prostor vaničky nemá žádné hrany, což rozhodně uvítáte při porcování, protože oblé dno vnitřní nádoby umožní vyjmout veškerou zmrzlinu beze zbytků.

Vlastnosti

  • dvoustěnné provedení zabraňující tvorbě ledových krystalů
  • víčko s úchytem pro pohodlné otevírání
  • dno se silikonovým protiskluzovým lemem proti nežádoucímu pohybu
  • objem 1.4 litru vhodný pro domácí výrobníky
  • barevné varianty pro snadnou orientaci
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mražené jogurty
  • ideální tvar pro rolování kuliček porcovači ZEROLL
  • možnost stohování
  • vyrobeno z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA
  • lze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po vyprázdnění vaničku rozložte na jednotlivé díly a umístěte do myčky nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 70 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.).

Rozměry
Objem 1.400 ml
Délka 30 cm
Šířka 11 cm
Výška 11 cm
Hmotnost 340 g

Dotazy k Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, jahoda

1
4.5.2021 11:00
Nadja

Dobrý den,

vaničku vídám v mnoha videích u zahraničních ytberů, takže jsem ráda, že i v ČR je možnost ji sehnat. Ale chci se zeptat, ráda bych si "tvořila" zmrzlinu sama a je vanička tak výborná i bez použití zmrzlinovače, který si zkrátka nechci pořizovat, tak zda tedy nebude problém, že hmotu na zmrzlinu neprojedu nejdříve ve zmrzlinovači a rovnou poputuje do vaničky?

Děkuji a přeji pěkný den.

N.H.

2
7.5.2021 00:37
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, vanička jako taková nic nedělá. Pokud si "umícháte" nějakou směs bez přípravy ve zmrzlinovači, dáte do vaničky a necháte zmrznout v mrazničce, tak se bude většinou jednat o nepříliš poživatelný výsledek. Vanička má 2 benefity: v podstatné míře brání tvorbě ledových krystalků na již hotové zmrzlině a také díky podlouhlému tvaru umožní v kombinaci s porcovačem Zeroll možnost elegantního servírování. Takže odpovědí je to, že si do ní můžete vložit cokoliv, ale výsledek záleží na tom, co do ní vložíte :)

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam