Počet položek: 0 0 Kč

Stěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená

kliknutím zvětšíte
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená - hlavní pohled
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená - hlavní pohledStěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená - detail tvaruStěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená - ilustraceStěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená - návrh použití
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 329 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-41007-400
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená

Celosilikonová stěrka Jar Scraper je speciálně určena pro nabírání z lahví a sklenic. Můžete ji použít na med, džem, ořechová másla, pomazánky a všechny další potraviny, které se běžným nožem nevhodně nebo nedostatečně nabírají. Skvěle funguje i pro získání nejposlednějšího zbytku ochucené šlehačky, která obvykle v minimálním množství ulpí na stěnách šlehačkové láhve. Použít jí můžete ale i pro přípravu pokrmů v nádobí s antiadhezním nebo keramickým povrchem, protože její teplotní odolnost je až do neuvěřitelných 315 °C.

Každá strana stěrky má svou funkci. Přední strana je mírně prohnutá, aby se obsah dobře nabíral jako lžičkou. Zadní strana je hladká, aby se nabraný obsah nechal stěrkou případně i rozetřít. Vrchní strana je sešikmená, aby se získal veškerý obsah ze dna nádoby. Spodní strana je klenutá, aby se mohl získat obsah i pod hrdlem sklenice. Boční strany jsou tenké a ostré, aby se dobře stíral obsah i ze stěn sklenice v obou směrech.

Všechny tyto skvělé funkce jsou umocněny celosilikonovým provedením, díky němuž nedochází k ulpívání potravin a množení bakterií. Čištění je tak velice jednoduché, stěrku stačí opláchnout pod tekoucí vodou nebo dát do myčky nádobí. A protože je silikon pružný materiál, je stěrka doplněna jádrem z nylonu, který je naopak tvrdý, ale zároveň lehký. Samozřejmostí je i ergonomická rukojeť padnoucí do každé ruky. Stěrka linie FLEX-CORE All Silicone je svými vlastnostmi a provedením vnímána mnoha uživateli jako královna stěrek.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pro maximální využití
  2. flexibilní silikonové hrany
  3. vhodná pro styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jádro pro celkové zpevnění konstrukce

Parametry
Materiál silikon / nylon
Odolnost do 315 °C
Rozměr stírátka 110 x 35 mm
Celková délka 275 mm
Hmotnost 45 g

Hodnocení zákazníků - Stěrka FLEX-CORE Jar Scraper, červená

16.04.2024 07:39 Stěrka Tovolo FLEX-CORE Jar Scraper, červená

dobrý tvar

v přední části měkčí cena

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam