Počet položek: 0 0 Kč

Souprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks

kliknutím zvětšíte
Souprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - obsah balení
Souprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - obsah baleníSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - láhev s RAPID INFUSIONSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - RAPID INFUSION setSouprava iSi RAPID INFUSION, 5 ks - návrh použití
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 499 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-2722
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Souprava RAPID INFUSION, 5 ks

Pomocí této soupravy si můžete vlastnoručně, rychle a finančně velice dostupně připravit nekonečnou škálu ochucených olejů, octů, alkoholu a jiných tekutin přidáním koření, bylinek, ovoce a dalších aromatických ingrediencí, jejichž složení, kvalitu a čerstvost si sami zvolíte a zároveň můžete regulovat intenzitu aroma. V zásadě si můžete ochutit cokoliv čímkoliv. Jediným limitem je vaše fantazie a kreativita.

Souprava se skládá ze sítka, silikonové vložky, vypouštěcí trubičky, silikonové trysky a čistícího kartáčku. Láhev šlehače naplníte dle potřeby např. olejem a přidáte snítku rozmarýnu. Do hrdla umístíte silikonovou vložku se sítkem a láhev uzavřete. Místo zdobicí trysky našroubujete trubičku se silikonovou tryskou, aplikujete 1 šlehačkovou bombičku (do 1 l šlehače bombičky dvě) a necháte zhruba 15 minut pracovat. Během této doby dochází za pomoci tlaku uvnitř šlehače k maximálnímu uvolnění a přenesení aromatických látek z pevných ingrediencí do tekutých, čímž dochází k dokonalému ochucení. Poté necháte šlehač postavený na stole, pod silikonovou vypouštěcí trysku umístíte nádobku a zmáčknutím spouště vypustíte plyn ze šlehače. V případě mírného odkápnutí tekutiny nebo pěny dojde k jejich bezpečnému zachycení v této nádobce. Z odtlakovaného šlehače odšroubujete hlavu a aromatizovaný obsah přecedíte přes sítko do nádoby či láhve, ve které pak můžete výsledný produkt skladovat.

Vlastnosti

  • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli 18/10 a 100% silikonu
  • kompatibilní s profesionálními šlehači GOURMET WHIP a THERMO WHIP
  • vhodné do myčky nádobí

Využití

  • pro ochucení olejů, octů, alkoholu a jiných tekutin
  • k marinování masa, např. pro přípravu čínské kuchyně

Výhody

  • vždy znáte původ a čerstvost použitých surovin
  • vlastní výrobou šetříte svou peněženku i čas
  • vyrobíte si i to, co se nikde neprodává
  • velmi rychlá a snadná příprava
Obsah balení 
nerezové sítko
silikonová vložka
vypouštěcí trubička
silikonová tryska
čistící kartáček

Tato souprava RAPID INFUSION je určena pro profesionální šlehačkové láhve iSi GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli 18/10 a 100% silikonu, lze mýt v myčce nádobí.

Určeno pro šlehače
GOURMET WHIP
THERMO WHIP

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam