Počet položek: 0 0 Kč

Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks

kliknutím zvětšíte
Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks
Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ksŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 30 ks
Expedujeme:pondělí 02.10.2023
Cena: 189 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-0707
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Minimální trvanlivost: 12/2027
Tyto klimaticky neutrální šlehačkové bombičky jsou prvním příspěvkem do nové produktové řady ECO SERIES, kterou se společnost iSi postavila zodpovědně k tématům Klimatická neutralita a Udržitelnost.

Tyto klimaticky neutrální šlehačkové bombičky jsou prvním příspěvkem do nové produktové řady ECO SERIES, kterou se společnost iSi postavila zodpovědně k tématům Klimatická neutralita a Udržitelnost. Bombičky obsahují až 30 % recyklované oceli, jsou vyrobeny v Rakousku ze 100% recyklovatelné oceli evropského původu a veškerá elektrická energie použitá při jejich výrobě pochází z obnovitelných zdrojů.

Bombičky ECO SERIES v kombinaci se šlehačkovou lahví iSi GREEN WHIP přináší o 15 % vyšší výkon při stejné spotřebě surovin a navíc snižují uhlíkovou stopu na přípravu jedné porce až o 65 % (při použití živočišné smetany) a až o 85 % (při použití veganské smetany).

Díky tomu získáte až o 20 % více porcí než se standardními jednorázovými bombičkami. Možno použít pro výrobu dezertů, espum, omáček i polévek. Jedna šlehačková bombička iSi je určena pro nášleh maximálně 0.5 l smetany nebo jiného obsahu a je naplněna čistým oxidem dusným (N2O) určeným pro potravinářské účely.

Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití se šlehačkovači pro tento jednorázový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.) a nejsou kompatibilní se šlehačkovači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití šlehačkovače. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam