Počet položek: 0 0 Kč

Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks

kliknutím zvětšíte
Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - hlavní pohled
Šlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - hlavní pohledŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - přední pohledŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - zadní pohledŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - otevřená krabičkaŠlehačkové bombičky iSi ECO SERIES 8.4 g, 10 ks - samostatná bombička
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:zítra
Cena: 189 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-0707
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Minimální trvanlivost: 12/2027
Tyto klimaticky neutrální šlehačkové bombičky jsou prvním příspěvkem do nové produktové řady Eco Series, kterou se společnost iSi postavila zodpovědně k tématům Klimatická neutralita a Udržitelnost.

Tyto klimaticky neutrální šlehačkové bombičky jsou prvním příspěvkem do nové produktové řady Eco Series, kterou se společnost iSi postavila zodpovědně k tématům Klimatická neutralita a Udržitelnost. Bombičky obsahují až 30 % recyklované oceli, jsou vyrobeny v Rakousku ze 100% recyklovatelné oceli evropského původu a veškerá elektrická energie použitá při jejich výrobě pochází z obnovitelných zdrojů.

Bombičky Eco Series v kombinaci se šlehačkovou lahví iSi GREEN WHIP přináší o 15 % vyšší výkon při stejné spotřebě surovin a navíc snižují uhlíkovou stopu na přípravu jedné porce až o 65 % (při použití živočišné smetany) a až o 85 % (při použití veganské smetany).

Díky tomu získáte až o 20 % více porcí než se standardními jednorázovými bombičkami. Možno použít pro výrobu dezertů, espum, omáček i polévek. Jedna šlehačková bombička iSi je určena pro nášleh maximálně 0.5 l smetany nebo jiného obsahu a je naplněna čistým oxidem dusným (N2O) určeným pro potravinářské účely.

Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění a jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití se šlehačkovači pro tento jednorázový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.) a nejsou kompatibilní se šlehačkovači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití šlehačkovače. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam