Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená

kliknutím zvětšíte
Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - hlavní pohled
Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - hlavní pohledSada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - jednotlivé typySada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - srovnání velikostíSada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - návrh použití 1Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - návrh použití 2Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - návrh použití 3Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - návrh použití 4Sada stěrek Tovolo FLEX-CORE 5 ks, zelená - balení produktu
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:čtvrtek 25.07.2024
Cena: 989 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-60138-501
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Sada celosilikonových stěrek FLEX-CORE najde široké uplatnění v každé kuchyni. Skládá se z 5 stěrek různých velikostí a tvarů, kdy každá z nich má své specifické předurčení.

Sada celosilikonových stěrek FLEX-CORE najde široké uplatnění v každé kuchyni. Skládá se z 5 stěrek různých velikostí a tvarů, kdy každá z nich má své specifické předurčení. Použít je můžete ale i pro přípravu pokrmů v nádobí s antiadhezním nebo keramickým povrchem, protože jejich teplotní odolnost je až do neuvěřitelných 315 °C.

Použití

Spatula je univerzální kuchyňský pomocník. Tvar a provedení silikonové stěrky jsou navrženy pro perfektní práci při míchání, nanášení, roztírání, obracení i servírování. Přední a zadní strana jsou hladké, aby se stěrka hodila k univerzálnímu použití, včetně obracení. Vrchní strana je sešikmená, aby bylo možné pracovat v jakékoliv nádobě. Boční strany jsou ostré, aby se dobře stíral obsah i ze stěn nádoby v obou směrech.

Spoonula je určena především pro nabírání z nádob a mís. Můžete ji použít na těsta, krémy, pomazánky, šlehačku a další potraviny. Přední strana je mírně prohnutá, aby se obsah dobře nabíral jako lžící. Zadní strana je hladká, aby se nabraný obsah nechal stěrkou případně i rozetřít. Vrchní strana je sešikmená, aby se získal veškerý obsah ze dna nádoby. Boční strany jsou ostré, aby se dobře stíral obsah i ze stěn nádoby v obou směrech.

Jar Scraper je speciálně určena pro nabírání z lahví a sklenic. Můžete ji použít na med, džem, ořechová másla, pomazánky a všechny další potraviny, které se běžným nožem nevhodně nebo nedostatečně nabírají. Skvěle funguje i pro získání nejposlednějšího zbytku ochucené šlehačky, která obvykle v minimálním množství ulpí na stěnách šlehačkové láhve. Přední strana je mírně prohnutá, aby se obsah dobře nabíral jako lžičkou. Zadní strana je hladká, aby se nabraný obsah nechal stěrkou případně i rozetřít. Vrchní strana je sešikmená, aby se získal veškerý obsah ze dna nádoby. Spodní strana je klenutá, aby se mohl získat obsah i pod hrdlem sklenice. Boční strany jsou tenké a ostré, aby se dobře stíral obsah i ze stěn sklenice v obou směrech.

Mini spatula je menší provedení stěrky Spatula pro perfektní práci při míchání, nanášení, roztírání, obracení i servírování.

Mini Spoonula je menší provedení stěrky Spoonula pro nabírání z nádob.

Všechny tyto skvělé funkce jsou umocněny celosilikonovým provedením, díky němuž nedochází k ulpívání potravin a množení bakterií. Čištění je tak velice jednoduché, stěrky stačí opláchnout pod tekoucí vodou nebo dát do myčky nádobí. A protože je silikon pružný materiál, jsou stěrky doplněny jádrem z nylonu, který je naopak tvrdý, ale zároveň lehký. Samozřejmostí je i ergonomická rukojeť padnoucí do každé ruky. Stěrky linie FLEX-CORE All Silicone jsou svými vlastnostmi a provedením vnímány mnoha uživateli jako královny stěrek.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pro maximální využití
  2. flexibilní silikonové hrany
  3. vhodná pro styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jádro pro celkové zpevnění konstrukce

ilustrace konstrukce stěrky

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam