Počet položek: 0 0 Kč

Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití)

kliknutím zvětšíte
Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - hlavní pohled
Nitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - hlavní pohledNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - přední pohledNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - zadní pohledNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - otevřená krabičkaNitro bombičky iSi 2.4 g N2, 16 ks (na jedno použití) - samostatná bombička
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 319 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-0705
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Minimální trvanlivost: 12/2024
Nitro bombičky jsou určeny pro použití v tlakové láhvi iSi Nitro Whip a slouží pro přípravu trendových Cold Brew nápojů.

Jednorázové nitro bombičky iSi jsou určeny pro použití v tlakové láhvi iSi Nitro Whip a jedna bombička stačí na přípravu 1 l trendového Cold Brew nápoje. Plněno čistým dusíkem (N2) určeným pro potravinářské účely. Vyrobeno v Rakousku.

Jedná se o univerzální systém jednorázových nitro bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití do tlakových lahví iSi. Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 2.4 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění

Používejte výhradně v kombinaci s tlakovou lahví iSi Nitro Whip. V žádném případě bombičky nelze použít v jakékoliv šlehačkové nebo sifonové láhvi.

Parametry
barva hnědá
plyn N2 (E941)
obsah 2.4 g
balení 16 ks

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití tlakové láhve. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam