Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY

kliknutím zvětšíte
Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - hlavní pohled
Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - hlavní pohledKuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 1Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 2Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - recept 3Kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY - pohled na knihu
Dostupnost:Prodej ukončen
Skladem:0 ks
Cena: 699 Kč
DPH:12 %
 
Kód:IS-2894
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Originální kuchařka pro šlehače iSi CULINARY JOURNEY

Připojte se k nám, abychom společně objevili širokou škálu kulinářských požitků z celého světa na cestě regionálními specialitami a kulinářskými výtvory. Ti nejlepší šéfkuchaři, mixologisté a baristé z celého světa se s námi podělí o své nejinspirativnější nápady. Tato kuchařka je sbírkou jejich nejlepších receptů.

Každý den jsou šéfkuchaři motivováni touhou po ještě lepším jídle. Jedinečná a nezapomenutelná kolekce receptů popustí uzdu i vaší kulinářské fantazie. Navštívíme 18 zemí, po kterých nás provede 34 inspirativních šéfkuchařů, 3 mixologisté a 1 barista.

Každé místo na světě je jiné - to je hlavní důvod, proč je cestování tak zajímavé. Bez ohledu na to, zda se to děje ve skutečnosti, v mysli nebo v kuchyni, lidé, kteří cestují, nacházejí nové poznatky na každé takové cestě. Vydejte se na svou vlastní kulinářskou pouť, zdokonalujte se v praxi a sdílejte své zkušenosti - s iSi.

Kuchařka je v angličtině a je určena především pro profesionální šlehače iSi řady CREAM PROFI WHIP a GOURMET WHIP.

Parametry
formát A4
rozsah 154 stran
jazyk anglický
papír matný křídový
desky tvrdé
vazba vázaná

 

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam