Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)

kliknutím zvětšíte
Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)
Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)Výrobník zmrzliny Musso STELLA, 3 l (outlet)
Dostupnost:IHNED K ODESLÁNÍ
Skladem:1 ks
Expedujeme:čtvrtek 25.07.2024
Původní cena:24 990 Kč
Sleva:17 %
Cena: 20 690 Kč
DPH:21 %
Kód:MU-5030O
Výrobce:Musso
Země původu: Itálie
Stav: použitý
Poloprofesionální výrobník zmrzliny Musso STELLA určený do malých restaurací, kaváren, cukráren i pizzerií s výrobní kapacitou až 4.5 litru / hod.

Výrobník zmrzliny byl používaný jako předváděcí model. Je plně funkční a bez závad, ale jsou na něm patrné stopy používání (viz. foto). Jedná se o drobné kosmetické nedostatky bez vlivu na funkčnost. Výrobník je nabízen s výraznou slevou.


Poloprofesionální výrobník zmrzliny Musso STELLA vám splní jakékoliv zmrzlinové přání. Vzhledem ke své robustní konstrukci nabídne výkon bez kompromisu, kvalitu provedení i možnosti nepřetržitého provozu, což ocení zejména všichni milovníci poctivé domácí zmrzliny. Na rozdíl od běžných domácích zmrzlinovačů, které jsou všechny bez rozdílu vyrobeny v Číně, mají plastové míchací lopatky a vesměs hliníkové vyjímatelné nádoby, je výrobník zmrzliny STELLA italské rodinné firmy Musso doslova Rolls-Royce mezi domácími zmrzlinovači.

Za cenu podstatně nižší než podobné produkty získáte spolehlivý výrobník s výkonným chladícím kompresorem, který zvládne průběžně produkovat více dávek vynikající kopečkové zmrzliny. A pochopitelně nemusíte zůstat jen u zmrzliny. Zamlsejte si i ovocné sorbety, mléčné šerbety, chlazené dezerty nebo oblíbené mražené jogurty. V neposlední řadě můžete využít jeho výkon pro rychlé chlazení domácích čajů, limonád a dalších nápojů.

Výrobník Musso STELLA je navržen tak, že jeho ovládání, čištění i údržba už jednodušší býti nemohou. Stačí jen vložit suroviny či směs do chladící mísy a nastavit časovač...to je vše. Zhruba za 30-40 minut je dávka hotová a můžete ihned podávat nebo uskladnit v mrazničce. Chladící mísu očistěte houbičkou, vytřete do sucha utěrkou a můžete pokračovat v další dávce. Dle typu přípravy a použitých surovin lze takto připravit až 2 dávky za hodinu.

Provedení výrobníku je celonerezové včetně chladící mísy a míchací lopatky. Chladící mísa není vyjímatelná, ale je součástí kompaktního těla přístroje, což zaručuje vysokou účinnost chlazení. Výkonný motor si při mísení bez potíží poradí i s většími kusy ovoce nebo ořechů. Průhledným víkem můžete sledovat průběh výroby vaší oblíbené pochoutky. Zároveň ho můžete sundat z důvodu přidání dalších ingrediencí nebo pro zjištění konzistence, a to vše bez zastavení výrobníku.

Hlavní výhody výrobníku zmrzliny

  • celonerezové provedení
  • nerezová mísa i míchací lopatka
  • výkonný motor
  • kompresorové chlazení
  • vysoká učinnost chlazení po celém povrchu mísy
  • konstantní otáčky
  • mechanický časovač
  • velice jednoduché ovládání a čištění
  • vyrobeno v Itálii
Parametry
Objem mísy 3 l
Maximální plnění 1.5 l
Doba přípravy 30/40 min.
Otáčky míchání 76 RPM
Časový spínač 60 min.
Příkon 250 W
Napětí 230 V / 50 Hz
Chladivo R134a
Rozměry 51 x 35 x 31 cm
Hmotnost 31 kg

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam