Počet položek: 0 0 Kč

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, malina

kliknutím zvětšíte
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - hlavní pohled
Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - hlavní pohledIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - odnímatelná vnitřní nádobaIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - etiketaIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - barevné variantyIce cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - srovnání velikosti 1Ice cream tub Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, raspberry tart - srovnání velikosti 2
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:pondělí 02.10.2023
Cena: 549 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-81-3330
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Záruční doba: 24 měsíců
Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP 1.4 l, malina

Kouzlo domácí zmrzliny spočívá především v její chuti, kterou si můžete vyladit přesně podle svých požadavků. Největším problémem je však skladování v mrazničce. Misky překryté fólií či různé dózy na potraviny jsou ale pro zmrzlinu nevhodné. Je třeba zajistit, aby nedocházelo k jejímu promrzání.

Vanička na zmrzlinu Tovolo GLIDE-A-SCOOP je pro skladování zmrzliny přímo předurčena. Dvoustěnné provedení vaničky zabrání promrzání a tvorbě ledových krystalků ve zmrzlině a uchová její konzistenci i během delšího skladování v mrazničce. Dno je opatřeno silikonovým protiskluzovým lemem, aby během porcování nedocházelo k nežádoucímu pohybu po pracovní desce.

Tvar je navržen do podoby podlouhlé vaničky, aby bylo možno zmrzlinu nabírat porcovači ZEROLL rolováním do kuliček. Malá výška vaniček umožní jejich stohování na sebe. Objem je dostačující pro skladování celé připravené dávky z domácího výrobníku zmrzliny. K dispozici jsou barevné varianty pro rychlejší orientaci při výběru v mrazničce. Vanička je určena nejen na zmrzlinu, ale i na gelato, šerbety, sorbety a mražené jogurty. Samozřejmě v ní můžete skladovat i nejrůznější druhy potravin v chladničce, kde oceníte její šířku s možností umístění do dveří. Vnitřní prostor vaničky nemá žádné hrany, což rozhodně uvítáte při porcování, protože oblé dno vnitřní nádoby umožní vyjmout veškerou zmrzlinu beze zbytků.

Vlastnosti

  • dvoustěnné provedení zabraňující tvorbě ledových krystalů
  • víčko s úchytem pro pohodlné otevírání
  • dno se silikonovým protiskluzovým lemem proti nežádoucímu pohybu
  • objem 1.4 litru vhodný pro domácí výrobníky
  • barevné varianty pro snadnou orientaci
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mražené jogurty
  • ideální tvar pro rolování kuliček porcovači ZEROLL
  • možnost stohování
  • vyrobeno z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA
  • lze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po vyprázdnění vaničku rozložte na jednotlivé díly a umístěte do myčky nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 70 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.).

Rozměry
Objem 1.400 ml
Délka 30 cm
Šířka 11 cm
Výška 11 cm
Hmotnost 340 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam