Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Uzávěr šlehačkové láhve iSi, nerez

kliknutím zvětšíte
Uzávěr šlehačkové láhve iSi, nerez - hlavní pohled
Uzávěr šlehačkové láhve iSi, nerez - hlavní pohledUzávěr šlehačkové láhve iSi, nerez - návrh použitíUzávěr šlehačkové láhve iSi, nerez - návrh skladování
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:3 ks
Expedujeme:čtvrtek 25.07.2024
Cena: 499 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-2726
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Uzávěr šlehačkové láhve je určen pro snadnou přepravu šlehačkových lahví a jejich skladování nenáročné na prostor. Tvar byl navržen tak, aby bylo možné láhve i stohovat. Uzávěr lze použít pouze na nenatlakovanou šlehačkovou láhev.

Uzávěr šlehačkové láhve je určen pro snadnou přepravu šlehačkových lahví a jejich skladování nenáročné na prostor. Tvar byl navržen tak, aby bylo možné láhve i stohovat. Uzávěr lze použít pouze na nenatlakovanou šlehačkovou láhev. Takto si lze připravit do zásoby více lahví a podle potřeby nahradit uzávěr standardní hlavou, aplikovat bombičku a šlehačková láhev je ihned připravena k použití, což ocení především restaurace a catering.

Design koresponduje se šlehačkovými láhvemi iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Uzávěr lze použít pro studené i teplé aplikace a silikonový lem je ideální pro bezpečnou manipulaci. Celý uzávěr je možno mýt v myčce nádobí.

Vlastnosti

  • vyrobeno z nerezové oceli a 100% silikonu červené barvy
  • protiskluzový lem pro bezpečné použití
  • kompatibilní s profesionálními šlehačkovými láhvemi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP všech objemů
  • vhodné do myčky nádobí

 

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam