Počet položek: 0 0 Kč

Stěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená

kliknutím zvětšíte
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená - hlavní pohled
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená - hlavní pohledStěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená - detail tvaruStěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená - ilustraceStěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, červená - návrh použití
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 359 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-30096-400
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Stěrka Tovolo FLEX-CORE Blender, šedá

Celosilikonová stěrka Blender je určena především pro použití ve stolních mixérech. Díky speciálně zahnuté hlavě se jednoduše dostanete v nádobě mixéru i pod její nože, kde jinak může zůstat nemálo surovin. Vynikající manipulaci se stěrkou umožní i prodloužená rukojeť, takže na dno nádoby dosáhnete i bez upatlané ruky. Stěrku můžete použít, mimo jiné, i pro přípravu pokrmů v nádobí s antiadhezním nebo keramickým povrchem, protože její teplotní odolnost je až do neuvěřitelných 315 °C a navíc je k těmto typům povrchů šetrná.

Každá strana stěrky má svou funkci. Přední strana je mírně prohnutá, aby se obsah dobře nabíral jako lžičkou. Zadní strana je hladká, aby se nabraný obsah nechal stěrkou případně i rozetřít. Vrchní strana je sešikmená, aby se získal veškerý obsah ze dna nádoby. Spodní strana je klenutá, aby se mohl získat obsah i pod hrdlem sklenice. Boční strany jsou tenké a ostré, aby se dobře stíral obsah i ze stěn sklenice v obou směrech.

Všechny tyto skvělé funkce jsou umocněny celosilikonovým provedením, díky němuž nedochází k ulpívání potravin a množení bakterií. Čištění je tak velice jednoduché, stěrku stačí opláchnout pod tekoucí vodou nebo dát do myčky nádobí. A protože je silikon pružný materiál, je stěrka doplněna jádrem z nylonu, který je naopak tvrdý, ale zároveň lehký. Samozřejmostí je i ergonomická rukojeť padnoucí do každé ruky. Stěrka linie FLEX-CORE All Silicone je svými vlastnostmi a provedením vnímána mnoha uživateli jako královna stěrek.

Vlastnosti

  1. nepravidelný tvar pro maximální využití
  2. flexibilní silikonové hrany
  3. vhodná pro styk s potravinami (neobsahuje BPA)
  4. nylonové jádro pro celkové zpevnění konstrukce

Parametry
Materiál silikon / nylon
Odolnost do 315 °C
Rozměr stírátka 100 x 42 mm
Celková délka 325 mm
Hmotnost 60 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam