Počet položek: 0 0 Kč

Šlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton)

kliknutím zvětšíte
Šlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton) - hlavní pohled masterkarton
Šlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton) - hlavní pohled masterkartonŠlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton) - hlavní pohledŠlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton) - otevřená krabičkaŠlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton) - samostatná bombička
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 99 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 399 Kč
DPH:21 %
Kód:KA-K2227K
Výrobce:Kayser
Země původu: Česká republika
Minimální trvanlivost: 05/2029
Šlehačkové bombičky Kayser (50 ks) jsou jednorázové šlehačkové bombičky plněné plynem N2O a jsou určeny pro všechny kompatibilní šlehače (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.).

Odběr za zvýhodněnou cenu pouze na celé kartony
(6 krabiček x 50 kusů = 300 bombiček)


Jedna šlehačková bombička Kayser je určena pro nášleh maximálně 0.5 l smetany či jiného obsahu šlehače. Plněno čistým oxidem dusným (N2O) určeným pro potravinářské účely. Vyrobeno v České republice.

Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití se šlehači pro tento jednorázový systém (Kayser, iSi, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.) a nejsou kompatibilní se šlehači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 7.5 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Parametry
barva modrá
plyn N2O (E942)
obsah 7.5 g
balení 300 ks

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití šlehače. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Hodnocení zákazníků - Šlehačkové bombičky 7.5 g, 50 ks (karton)

27.11.2023 17:14 Šlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton)

Velké výhodné balení Dobrá cena Vysoká kvalita

Zbytečně velký a tudíž neekonomický i neekologický poměr mezi obalem a samotným produktem

18.08.2023 22:43 Šlehačkové bombičky Kayser 7.5 g N2O, 50 ks (karton)

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam