Počet položek: 0 0 Kč

Šlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks

kliknutím zvětšíte
Šlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - hlavní pohled
Šlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - hlavní pohledŠlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - přední pohledŠlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - zadní pohledŠlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - otevřená krabičkaŠlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks - samostatná bombička
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 50 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 639 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-0745
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Minimální trvanlivost: 03/2028
První skutečně profesionální šlehačkové bombičky. Díky nim dosáhnete až o 20% vyšší nášleh oproti standardním jednorázovým bombičkám. Možno použít pro výrobu dezertů, espum, omáček a polévek. Získáte tak větší objem za použití menšího množství smetany.

První skutečně profesionální šlehačkové bombičky obsahují o téměř 1 gram více plynu. Díky tomu získáte až o 20 % více porcí než se standardními jednorázovými bombičkami. Možno použít pro výrobu dezertů, espum, omáček i polévek. Jedna šlehačková bombička iSi je určena pro nášleh maximálně 0.5 l smetany či jiného obsahu šlehače. Plněno čistým oxidem dusným (N2O) určeným pro potravinářské účely. Vyrobeno v Rakousku.

Jedná se o univerzální systém jednorázových šlehačkových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití se šlehači pro tento jednorázový systém (iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi atd.) a nejsou kompatibilní se šlehači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 8.4 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Kdy oceníte výhody bombiček iSi PROFESSIONAL?

  • při polovičním plnění šlehačkové láhve
  • při přípravě nesmetanových receptů (polévky, omáčky, těsta, espumy)
Parametry
barva fialová
plyn N2O (E942)
obsah 8.4 g
balení 50 ks

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití šlehače. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Dotazy k Šlehačkové bombičky iSi PROFESSIONAL 8.4 g N2O, 50 ks

1
28.3.2021 17:55
Petra

Dobrý den, jsou bombičky kompatibilní s lahví Banquet? Všimla.jsem si, že je váhový rozdíl v obsahu bombiček různých značek. Má to nějaký vliv na výsledný efekt? Děkuji

2
3.4.2021 23:49
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, pokud je láhev určena pro použití s jednorázovými bombičkami, lze použít jakékoliv šlehačkové bombičky z naší nabídky. Více plynu = větší nášleh, ale je otázkou, jak moc se to projeví konkrétně u Vaší láhve.

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam