Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)

kliknutím zvětšíte
Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 99 ks
Expedujeme:zítra
Cena: 69 Kč
DPH:21 %
Kód:KA-1101
Výrobce:Kayser
Země původu: Česká republika
Minimální trvanlivost: 01/2028
Sifonové bombičky Kayser (10 ks) umožní vyrobit až 1 l perlivé vody. Jsou určeny pro všechny kompatibilní sifonové láhve (Kayser, iSi, Liss, Mosa, atd.).

Jedna sifonová bombička Kayser je určena pro nasycení maximálně 1 l vody nebo jiného nápoje. Plněno oxidem uhličitým (CO2) určeným pro potravinářské účely. Nezaměňujte prosím s bombičkami s plynem N2O, určenými pro výrobu šlehačky. Vyrobeno v České republice.

Jedná se o univerzální systém jednorázových sifonových bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití do sifonových lahví a výrobníků sodovky (Kayser, iSi, Liss, Mosa atd.) a nejsou kompatibilní se sifonovými láhvemi pro výměnné bombičky Sifos.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 7.5 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Parametry
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 7.5 g
balení 10 ks

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití sifonové láhve. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Dotazy k Sifonové bombičky Kayser 7.5 g CO2, 10 ks (na jedno použití)

1
2.7.2020 10:50
Mima

Dobrý deň chcem sa opýtať zháňam bombicky do starej sifonovej fľaše a vytu predávate ale chcem vedieť či to bude pasovať aj do tej starej fľaše ďakujem

2
5.7.2020 23:21
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, naše bombičky nelze použít do staré sifonové láhve, pokud je určena pro použití s výměnnými bombičkami.

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam