Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12

kliknutím zvětšíte
Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - hlavní pohled
Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - hlavní pohledPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - přední pohledPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - pohled zlevaPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - horní pohledPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - spodní pohledPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - detail velikostiPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - detail rukojetiPorcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12 - návrh použití
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:čtvrtek 25.07.2024
Cena: 890 Kč
DPH:21 %
Kód:ZE-1012
Výrobce:Zeroll
Země původu: USA
Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12

Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL je nejdokonalejší porcovač na světě. Jeho jednoduchost, praktičnost a funkčnost poznáte okamžitě. Je vyroben z velice kvalitní slitiny hliníku, bezporuchový díky absenci mechanických částí a prakticky nezničitelný.

Masivní rukojeť padne jako ulitá do každé ruky. Uvnitř této rukojeti je speciální teplovodivý roztok, který umožní přenos tepla z dlaně ruky na povrch pracovní části porcovače, na kterou se pak porcovaná zmrzlina nelepí (nepřimrzá). Tím je zaručeno jednoduché vyjmutí jednotlivých porcí zmrzliny bez zbytečného namáčení porcovače do vody, což brání následnému znehodnocení nenaporcované zmrzliny. Každá rukojeť s roztokem je uzavřena barevnou plastovou zátkou, která zároveň slouží jako rozlišovač při používání více různých velikostí porcovačů.

Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL není jen obyčejný porcovač. Zeroll je pojem, stejně jako další americké značky: Harley-Davidson (motocykly), Weber (grily) nebo třeba Zippo (zapalovače), u kterých platí, že originál je jen jeden. Již od roku 1935 je značka Zeroll synonymem pro porcovač zmrzliny. Po celou tuto dobu je výroba realizována výhradně v USA. Pro finální úpravu broušením a leštěním je každý jednotlivý porcovač unikátní ve smyslu malých detailů.

Vlastnosti

  • unikátní systém přenosu tepla z rukojeti do pracovní části pro lehké vyjmutí porce
  • o 20 % více porcí díky systému porcování bez komprese
  • ideální pomocník pro skvělou prezentaci a servírování zmrzliny
  • barevné uzávěry pro snadné rozlišení velikosti porcovačů
  • určeno pro praváky i leváky
  • vyrobeno z velice kvalitní slitiny hliníku
  • pouze pro ruční mytí do 60 °C, nelze mýt v myčce nádobí
  • poslední porcovač, který si musíte v životě koupit

Použití

Jemným tahem po povrchu zmrzliny pod úhlem 45° dojde k jejímu seříznutí a díky propracovanému tvaru porcovače se zmrzlina zabalí do dokonalé kuličky. Pomocí masivní rukojeti se speciálním roztokem, který umožňuje přenos tepla z dlaně do pracovní části porcovače je vyjmutí kuličky doslova hračkou. Každá porce působí vizuálně bohatším dojmem, protože nedochází k mechanické kompresi během porcování, jako je tomu u klasických zmrzlinových kleští nebo běžných porcovačů. Tím je možné získat až o 20 % více porcí.

Údržba

Po použití vždy porcovač umyjte. Vzhledem k použitým materiálům nelze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 60 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.). Po umytí porcovač osušte a uložte na místo, kde nebude ve styku s ostrými předměty a dalším kuchyňským náčiním. Jedině tak vám bude porcovač dlouho věrně sloužit a bude vypadat stále jako nový.

Rozměry
Průměr porce 65 mm
Počet porcí z 1 l 6
Barva uzávěru modrá
Délka 185 mm
Hmotnost  170 g

Hodnocení zákazníků - Porcovač ORIGINAL, velikost 12

21.09.2023 21:35 Porcovač na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL, velikost 12

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam