Počet položek: 0 0 Kč

Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)

kliknutím zvětšíte
Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 30 ks
Expedujeme:pondělí 02.10.2023
Cena: 249 Kč
DPH:21 %
Kód:KA-1109
Výrobce:Kayser
Země původu: Česká republika
Minimální trvanlivost: 09/2025
Pivní bombičky Kayser (10 ks) slouží k domácímu čepování piva. Jsou určeny do všech kompatibilních výčepních zařízení (Bier Maxx, Flexi Tap, Boman, Eta Minipub, FlexiTap, Boman, Clatronic, Klarstein atd.).

Jednorázové pivní bombičky Kayser jsou určeny pro čepování piva ve výčepních zařízeních a stáčecích přístrojích. Jedna bombička vystačí na čepování 1-2 kusů 5 l soudků piva dle typu zařízení. Plněno oxidem uhličitým (CO2) určeným pro potravinářské účely. Vyrobeno v Rakousku.

Jedná se o univerzální systém jednorázových pivních bombiček. Bombičky nejsou určeny pro opětovné plnění, jsou bezzávitové a vyrobeny ze 100% recyklovatelné oceli. Před plněním jsou čištěny patentovanou metodou pro odstranění stopových částí uhlíku a jiných nečistot. Každá bombička je po naplnění elektronicky zvážena a označena výrobní šarží.

Bombičky jsou určeny pouze pro použití do výčepních zařízení (Bier Maxx, Emgeton Emporio, Eta Minipub, FlexiTap, Boman, Clatronic, Klarstein a další). Dále je můžete použít do kompatibilních cyklopumpiček a vzduchových zbraní, popřípadě do speciální zdravotnické "pistole" Hemospray.

Na každém obalu je uveden doporučený datum spotřeby. Bombičky lze použít i po tomto datu, avšak výrobcem již není garantován obsah 16 g plynu. Skladujte v chladu a suchu.

Parametry
barva zlatá
plyn CO2 (E290)
obsah 16 g
balení 10 ks

Recyklace

Použité bombičky vhazujte do šedých kontejnerů na kovový odpad nebo odevzdejte do sběrného dvora.

Varování

Bombičky nevystavujte přímému zdroji tepla, chraňte před slunečním zářením a nevhazujte do ohně. Při teplotě nad 50 °C může dojít k výbuchu! Nevyhazujte nepoužité bombičky ani je násilně neotvírejte, mohly by způsobit zranění! Nepoužívejte na palubě letadla a pečlivě uschovejte před dětmi! Užívejte výhradně dle návodu na použití výčepního zařízení. Nesprávné použití může ohrozit zdraví!

Dotazy k Pivní bombičky Kayser 16 g CO2, 10 ks (na jedno použití)

1
4.8.2020 09:47
Angelika Szekerkay

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či tieto bombičky sú vhodné aj do čapovacieho zariadenia zn. Klarstein.
Ďakujem

2
21.8.2020 01:00
Bedřich Černý | Šleháme.cz

Dobrý den, bombičky můžete použít i do výčepních zařízení značky Klarstein (doplněno do popisu produktu).

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam