Počet položek: 0 0 Kč

Minikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks

kliknutím zvětšíte
Minikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - produkt
Minikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - produktMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - kelímek vanilkaMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - kelímek jahodaMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - kelímek borůvkaMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - kelímek pistácieMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - skladováníMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - balení s etiketou shoraMinikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks - balení s etiketou ze strany
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 10 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 479 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-61-3545
Výrobce:Tovolo
Minikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB 160 ml, 4 ks

Minikelímky na zmrzlinu Tovolo TREAT TUB jsou určeny pro skladování domácí zmrzliny, gelata i sorbetů. Vzhledem k objemu 160 ml se jedná o ideální "mlsací jednoporcovky". Prostě si jen vyndáte z mrazničky své oblíbené mlsání, které budete konzumovat přímo z kelímku bez ušpinění dalšího nádobí. A pokud by vám odtávala případná námraza z povrchu kelímku, můžete použít víčko jako podtácek.

Kelímky jsou vyrobeny z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA (Bisfenol A), vhodného pro styk s potravinami. Tento materiál je dostatečně pevný, ale nikoli křehký. 3 mm silné stěny kelímku navíc zaručují jeho tvarovou stálost. Silikonové víčko se jednoduše nasadí i sejme a zároveň dobře těsní, takže nedochází ke zbytečnému promrzání obsahu a tvorbě ledových krystalků. K dispozici je více barevných variant, které umožní rychlý výběr bez zbytečného otevírání.

Díky použitým materiálům se jedná v podstatě o nezničitelný výrobek. Lze je použít pro skladování i jiných potravin a nápojů. Kelímky včetně silikonových víček je možno mýt v myčce nádobí.

Vlastnosti

  • objem 160 ml je ideální na "mlsací jednoporcovky"
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mražené jogurty
  • možnost stohování
  • vyrobeno z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA
  • dobře těsnící silikonová víčka použitelná i jako podtácky během konzumace
  • 4 barevné provedení pro různé druhy zmrzliny
  • lze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po vyprázdnění kelímky a víčka umístěte do myčky nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 70 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.).

Rozměry
Objem 160 ml
Průměr 6.5 cm
Výška 8 cm
Hmotnost (1 ks) 45 g

 

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam