Počet položek: 0 0 Kč

Lžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato

kliknutím zvětšíte
Lžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - hlavní pohled
Lžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - hlavní pohledLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - přední pohledLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - pohled zlevaLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - horní pohledLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - spodní pohledLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - detail velikostiLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - detail rukojetiLžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato - návrh použití
Dostupnost:Očekáváme červenec 2024
Orientační datum naskladnění
Skladem:0 ks
Cena: 990 Kč
DPH:21 %
 
Kód:ZE-1075
Výrobce:Zeroll
Země původu: USA
Lžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato

Lžíce na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL Zelato je skvělým doplňkem k nejdokonalejším porcovačům zmrzliny na světě. Její jednoduchost, praktičnost a funkčnost poznáte okamžitě. Je vyrobena z velice kvalitní slitiny hliníku, bezporuchová díky absenci mechanických částí a prakticky nezničitelná.

Masivní rukojeť padne jako ulitá do každé ruky. Uvnitř této rukojeti je speciální teplovodivý roztok, který umožní přenos tepla z dlaně ruky na povrch pracovní části lžíce. Tím je zaručeno, že se zmrzlina nebude lepit na lžíci během plnění nádob na zmrzlinu přímo z výrobníku nebo při jejím míchání. Každá rukojeť s roztokem je uzavřena barevnou plastovou zátkou, která zároveň slouží jako rozlišovač při používání více podobných nástrojů.

Výrobky Zeroll ORIGINAL nejsou jen obyčejné kuchyňské náčiní. Zeroll je pojem, stejně jako další americké značky: Harley-Davidson (motocykly), Weber (grily) nebo třeba Zippo (zapalovače), u kterých platí, že originál je jen jeden. Již od roku 1935 je značka Zeroll synonymem pro porcovač zmrzliny. Po celou tuto dobu je výroba realizována výhradně v USA. Pro finální úpravu broušením a leštěním je každá jednotlivá lžíce unikátní ve smyslu malých detailů.

Vlastnosti

  • unikátní systém přenosu tepla z rukojeti do pracovní části
  • určeno pro nabírání zmrzliny přímo z výrobníku
  • vhodné též pro plnění zmrzlinových nádob a gastronádob
  • lze využít pro skvělou prezentaci a servírování zmrzliny
  • určeno pro praváky i leváky
  • vyrobeno z velice kvalitní slitiny hliníku
  • pouze pro ruční mytí do 60 °C, nelze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po použití vždy lžíci umyjte. Vzhledem k použitým materiálům nelze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 60 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.). Po umytí lžíci osušte a uložte na místo, kde nebude ve styku s ostrými předměty a dalším kuchyňským náčiním. Jedině tak vám bude lžíce dlouho věrně sloužit a bude vypadat stále jako nová.

Rozměry
Barva uzávěru růžová
Délka 255 mm
Šířka lžíce 60 mm
Hmotnost 140 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam