Počet položek: 0 0 Kč

Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, vanilka

kliknutím zvětšíte
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, lemon
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:11 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 299 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-61-3583
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Záruční doba: 24 měsíců
Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, vanilka

Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT je určen pro skladování domácí zmrzliny, gelata i sorbetů. Objem 1.000 ml je ideální "rodinné balení". Můžete si nadělat zmrzlinu do zásoby a průběžně si porce odebírat nebo prostě jen kelímek vytáhnout z mrazničky a celý rozporcovat. Záleží jen na vás.

Kelímek je vyroben z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA (Bisfenol A), vhodného pro styk s potravinami. Tento materiál je dostatečně pevný, ale nikoli křehký. 3 mm silné stěny kelímku navíc zaručují jeho tvarovou stálost. Silikonové víčko se jednoduše nasadí i sejme a zároveň dobře těsní, takže nedochází ke zbytečnému promrzání obsahu a tvorbě ledových krystalků. K dispozici je více barevných variant, které umožní rychlý výběr bez zbytečného otevírání.

Díky použitým materiálům se jedná v podstatě o nezničitelný výrobek. Lze jej použít pro skladování i jiných potravin a nápojů. Kelímek včetně silikonového víčka je možno mýt v myčce nádobí.

Vlastnosti

  • objem 1.000 ml je ideální "rodinné balení"
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mražené jogurty
  • možnost stohování
  • vyrobeno z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA
  • vodotěsné silikonové víčko
  • vícebarevné provedení víček pro různé druhy zmrzliny
  • lze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po vyprázdnění kelímek a víčko umístěte do myčky nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 70 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.).

Rozměry
Objem 1.000 ml
Průměr 12 cm
Výška 14 cm
Hmotnost 190 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam