Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, třešeň

kliknutím zvětšíte
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - produkt
Ice cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - produktIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - s porcovačem ZerollIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - etiketaIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - barevné varianty víčekIce cream tub Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, cayenne - skladování
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:5 ks
Expedujeme:čtvrtek 25.07.2024
Cena: 299 Kč
DPH:21 %
Kód:TO-55005-400
Výrobce:Tovolo
Země původu: USA
Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT 1.0 l, třešeň

Kelímek na zmrzlinu Tovolo SWEET TREAT je určen pro skladování domácí zmrzliny, gelata i sorbetů. Objem 1.000 ml je ideální "rodinné balení". Můžete si nadělat zmrzlinu do zásoby a průběžně si porce odebírat nebo prostě jen kelímek vytáhnout z mrazničky a celý rozporcovat. Záleží jen na vás.

Kelímek je vyroben z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA (Bisfenol A), vhodného pro styk s potravinami. Tento materiál je dostatečně pevný, ale nikoli křehký. 3 mm silné stěny kelímku navíc zaručují jeho tvarovou stálost. Silikonové víčko se jednoduše nasadí i sejme a zároveň dobře těsní, takže nedochází ke zbytečnému promrzání obsahu a tvorbě ledových krystalků. K dispozici je více barevných variant, které umožní rychlý výběr bez zbytečného otevírání.

Díky použitým materiálům se jedná v podstatě o nezničitelný výrobek. Lze jej použít pro skladování i jiných potravin a nápojů. Kelímek včetně silikonového víčka je možno mýt v myčce nádobí.

Vlastnosti

  • objem 1.000 ml je ideální "rodinné balení"
  • na zmrzlinu, gelato, šerbety, sorbety i mražené jogurty
  • možnost stohování
  • vyrobeno z velice kvalitního polypropylenu bez obsahu BPA
  • vodotěsné silikonové víčko
  • vícebarevné provedení víček pro různé druhy zmrzliny
  • lze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po vyprázdnění kelímek a víčko umístěte do myčky nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 70 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.).

Rozměry
Objem 1.000 ml
Průměr 12 cm
Výška 14 cm
Hmotnost 190 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam