Počet položek: 0 0 Kč

Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate

kliknutím zvětšíte
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - hlavní pohled
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - hlavní pohledLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - přední pohledLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - pohled zlevaLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - horní pohledLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - spodní pohledLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - detail velikostiLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - detail rukojetiLopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate - návrh použití
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:> 5 ks
Expedujeme:dnes
Cena: 990 Kč
DPH:21 %
Kód:ZE-1065
Výrobce:Zeroll
Země původu: USA
Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate

Lopatka na zmrzlinu Zeroll ORIGINAL TubMate je skvělým doplňkem k nejdokonalejším porcovačům zmrzliny na světě. Její jednoduchost, praktičnost a funkčnost poznáte okamžitě. Je vyrobena z velice kvalitní slitiny hliníku, bezporuchová díky absenci mechanických částí a prakticky nezničitelná.

Masivní rukojeť padne jako ulitá do každé ruky. Uvnitř této rukojeti je speciální teplovodivý roztok, který umožní přenos tepla z dlaně ruky na povrch pracovní části lopatky. Tím je zaručeno, že se zmrzlina nebude lepit na lopatku během plnění nádob na zmrzlinu přímo z výrobníku nebo při jejím míchání. Každá rukojeť s roztokem je uzavřena barevnou plastovou zátkou, která zároveň slouží jako rozlišovač při používání více podobných nástrojů.

Výrobky Zeroll ORIGINAL nejsou jen obyčejné kuchyňské náčiní. Zeroll je pojem, stejně jako další americké značky: Harley-Davidson (motocykly), Weber (grily) nebo třeba Zippo (zapalovače), u kterých platí, že originál je jen jeden. Již od roku 1935 je značka Zeroll synonymem pro porcovač zmrzliny. Po celou tuto dobu je výroba realizována výhradně v USA. Pro finální úpravu broušením a leštěním je každá jednotlivá lopatka unikátní ve smyslu malých detailů.

Vlastnosti

  • unikátní systém přenosu tepla z rukojeti do pracovní části
  • určeno pro nabírání zmrzliny přímo z výrobníku
  • vhodné též pro plnění zmrzlinových nádob a gastronádob
  • lze využít pro skvělou prezentaci a servírování zmrzliny
  • určeno pro praváky i leváky
  • vyrobeno z velice kvalitní slitiny hliníku
  • pouze pro ruční mytí do 60 °C, nelze mýt v myčce nádobí

Údržba

Po použití vždy lopatku umyjte. Vzhledem k použitým materiálům nelze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí používejte teplou vodu max. 60 °C, běžné mycí prostředky a vyvarujte se použití abrazivních nebo agresivních prostředků (drátěnka, písek na nádobí apod.). Po umytí lopatku osušte a uložte na místo, kde nebude ve styku s ostrými předměty a dalším kuchyňským náčiním. Jedině tak vám bude lopatka dlouho věrně sloužit a bude vypadat stále jako nová.

Rozměry
Barva uzávěru modrá
Délka 255 mm
Šířka lopatky 70 mm
Hmotnost  175 g

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam