Počet položek: 0 0 Kč

Držák šlehačkové láhve iSi, nerezový

kliknutím zvětšíte
Držák šlehačkové láhve iSi, nerezový - hlavní pohled
Držák šlehačkové láhve iSi, nerezový - hlavní pohledDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - pohled zlevaDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - zadní pohled zlevaDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - zadní pohledDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - pohled zleva s lahvíDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - přední pohled zleva s lahvíDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - rozložený produktDržák šlehačkové láhve iSi, nerezový - návrh servírování
Dostupnost:Ihned k odběru
Produkt je okamžitě dostupný k odběru v naší výdejně nebo připraven k odeslání.
Skladem:2 ks
Expedujeme:zítra
Cena: 999 Kč
DPH:21 %
Kód:IS-2725
Výrobce:iSi
Země původu: Rakousko
Držák šlehačkové láhve iSi, nerezový

Držák šlehačkové láhve je další z řady užitečného příslušenství pro profesionální šlehačkové láhve iSi. Na první pohled oceníte jeho skvělý design, ale samozřejmě i funkčnost. Šlehačkovou láhev do něj můžete vložit s držákem i bez držáku bombičky. Vložení i vyjmutí šlehačkové láhve je pak velice rychlé a jednoduché. Orientace dnem vzhůru umožní okamžité dávkování ihned po vyjmutí z držáku, aniž by bylo nutné obsah šlehače sklepnout do hlavy, což uvítají především restaurace a catering.

Kombinace nerezové ocele a silikonu umožní, že je šlehač v držáku bezpečně uložen. Silikonová objímka hlavy je vytvarována přesně pro šlehače iSi CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP. Díky téměř 1 kg oceli a tvaru základny je neuvěřitelně stabilní i při uložení naplněného šlehače o objemu 1.0 l. Silikonový návlek je přes celou spodní plochu základny, která díky němu drží na pracovní desce jako přibitá a navíc je součástí i silikonová mistička pro zachycení ukapávajících zbytků. Celý držák lze mýt v myčce nádobí pro udržení čistoty.

Vlastnosti

  • vyrobeno ze 100% silikonu červené barvy a nerezové oceli
  • protiskluzový návlek základny
  • kompatibilní s profesionálními šlehači CREAM PROFI WHIP, GOURMET WHIP a THERMO WHIP všech objemů
  • vhodné do myčky nádobí

Položit nový dotaz

Jméno
E-mail ( nebude zveřejněn )
Váš příspěvek
Opište kód
antispam