Počet položek: 0 0 Kč

Jaké doručení si vyberete?

Nejrychlejší způsob vyřízení objednávky je osobní vyzvednutí v naší vzorkovně v Šestajovicích, kde si můžete vyzvednout předem objednané zboží nebo si jej zakoupit přímo na místě téměř kdykoliv. Ať to již bude v pracovní dny nebo o víkendu cestou z chaty či chalupy. Nebo vezměte děti a spojte vyzvednutí se zajímavou exkurzí do známé české svíčkárny Rodas vzdálené 700 m.

Termín expedice: do 5 min.


 

Nejlevnější způsob doručení zboží prostřednictvím výdejních míst v síti Z-point. Už žádné fronty na poštách, ani hodiny čekání na kurýra. Vy rozhodnete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Máte na to minimálně 7 dní. Zboží si můžete ve výdejním místě prohlédnout a zaplatit až v hotovosti na místě. Nákup je tak pro vás bezpečnější, než kdykoli jinde.

Seznam výdejních míst: zde
Termín doručení:
do 24 hod.


 

Komfortní způsob doručení zboží prostřednictvím přepravní společnosti DPD. Zásilku vám doručí kurýr až domů. Díky nové webové aplikaci DPD Kurýr si můžete změnit adresu i termín doručení a získáte tak absolutní kontrolu nad zásilkou. V den doručení se dozvíte jednohodinové rozmezí, kdy kurýr přijede. Pokud by vás přece jen nezastihl, pokusí se o doručení následující pracovní dny ještě dvakrát. 

Termín doručení: do 24 hod.