Počet položek: 0 0 Kč

Objednávka servisu

Pomocí tohoto tiketu si můžete objednat servis na váš mixér bamix, šlehač iSi a Kayser nebo výrobník zmrzliny Musso. Výrobek na opravu nám můžete přinést osobně, poslat balíkem nebo si objednat jeho svoz. Záleží pouze na vás.

V případě zaslání nebo objednaného svozu balík řádně zabalte, aby nedošlo během přepravy k mechanickému poškození výrobku. Pokud se jedná o záruční opravu, přiložte prosím kopii dokladu o koupi. Děkujeme.

Zákazníci ze Slovenska mohou objednat servis zde.


SERVISNÍ TIKET (vyplňte, prosím)

Výrobce: *
Druh zboží: *
Prodejce:
Datum nákupu:
Druh opravy:
Popis závady: *
Jméno a příjmení: *
Adresa svozu: *
Telefon: *
E-mail: *
Způsob doručení: *
Údržbový olej Bamix * (olej bude přiložen k opravenému mixéru Bamix za 99,- Kč)
Poznámka:
Opište obrázek * antispam
     Více informací zde
Společnost Bedřich Černý provádí zpracování Vašich osobních údajů, neboť je to nezbytné pro splnění smlouvy s Vámi ohledně servisu výrobků (nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením takové smlouvy), a dále provádí zpracování Vašich osobních údajů, které je nezbytné pro plnění veřejnoprávních povinností této společnosti.

** Cena svozu DPD je 359,- Kč včetně zpětného doručení opraveného zboží. Do 24h vás budeme telefonicky kontaktovat pro sjednání termínu vyzvednutí reklamovaného výrobku.

*** Cena doručení přes síť výdejních míst Zásilkovna.cz je 149,- Kč včetně zpětného doručení opraveného zboží. Obratem obdržíte e-mailem štítek "Reklamační asistent" pro označení zásilky.

Adresa pro zasílání

Šleháme.cz
9. května 24/22
250 92 Šestajovice


Po odeslání vyplněného tiketu obdržíte během okamžiku na vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení. V opačném případě nás kontaktujte na dotazy@slehame.cz