Prázdninový provoz: Objednávky v termínu 20.7. - 25.8. budou expedovány každý týden vždy v pondělí a ve čtvrtek. Přesný termín expedice najdete u jednotlivých produktů.
Počet položek: 0 0 Kč

Objednávka servisu

Pomocí tohoto tiketu si můžete objednat servis na váš mixér bamix (případně Zauberstab) nebo výrobník zmrzliny Musso. Výrobek na opravu nám můžete přinést osobně, poslat balíkem nebo si objednat jeho svoz. Záleží pouze na vás.

V případě zaslání nebo objednaného svozu balík řádně zabalte, aby nedošlo během přepravy k mechanickému poškození výrobku. Pokud se jedná o záruční opravu, přiložte prosím kopii dokladu o koupi. Děkujeme.

Zákazníci ze Slovenska mohou objednat servis zde.


SERVISNÍ TIKET (vyplňte, prosím)

Výrobce: *
Druh zboží: *
Prodejce:
Datum nákupu:
Druh opravy:
Popis závady: *
Jméno a příjmení: *
Adresa svozu:
Telefon: *
E-mail: *
Způsob doručení: *
Údržbový olej Bamix * (olej bude přiložen k opravenému mixéru Bamix za 99,- Kč)
Poznámka:
Opište obrázek * antispam
     Více informací zde
Společnost Bedřich Černý provádí zpracování Vašich osobních údajů, neboť je to nezbytné pro splnění smlouvy s Vámi ohledně servisu výrobků (nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením takové smlouvy), a dále provádí zpracování Vašich osobních údajů, které je nezbytné pro plnění veřejnoprávních povinností této společnosti.

** Cena svozu GLS je 319,- Kč včetně zpětného doručení opraveného zboží. Do 24h vás budeme emailem kontaktovat s informací o termínu vyzvednutí reklamovaného výrobku.

*** Cena doručení přes síť výdejních míst Zásilkovna.cz je 219,- Kč včetně zpětného doručení opraveného zboží. E-mailem obdržíte štítek "Reklamační asistent" pro označení zásilky.

**** Cena doručení opraveného zboží DPD je 189,- Kč, pokud jste zboží na opravu odeslali poštou nebo některou z přepravních společností.

Adresa pro zasílání

Šleháme.cz
9. května 24/22
250 92 Šestajovice


Po odeslání vyplněného tiketu obdržíte během okamžiku na vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení. V opačném případě nás kontaktujte na dotazy@slehame.cz